HAM radio > Razno

Kako preboleti listu i preći na forum?

(1/7) > >>

YT1JB:
Da predjemo sa reči na dela, ovo je tema o tome zašto i kako preći sa liste na forum. Složili smo se da je lista zastareli način komuniciranja, da je poslužila u dosadašnjem korišćenju, ali i da je vreme da počnemo intenzivnije koristiti savremenija sredstva, kao što je ovaj forum.

Šta su predlozi za aktiviranje foruma, kako pomoći članovima koji još uvek više "vole" listu itd.?

YU6MM:
Forum je mnogo bolja stvar, prvo zbog same pretrage, pa i zbog transparentnošću informacija. Lista je nekako old fashion way i najviše me smaraju poruke u mailboxu, koje ne otvorim nekoliko dana i onda gubim vreme na sve to. Ovako na forumu čitam šta mi se čita. Listu ukinuti što pre :)

YT7M:
Ja je liccno nebih ukidao, al bi voleo da SRS bitne informacije samo ovde pusta, pa nek tamo polemisse ko zzeli al zbog informacija koje se samo ovde od strane SRS a mogu nacci neminovno cce ovo zazziveti a ono samo od sebe prestati da postoi,

YU1TTN:
Podržavam forum!
Mail listu mislim da treba ostaviti kao ‚‚rezervu‚‚ i alternativu za slanje SRS obaveštenja.

YT9TP:
Lista je bila zastarela još kada je počelo njeno korišćenje. Nikd nisam razumeo zašto se neko odlučio za to, osim pretpostavke da se radi o nepoznavanju tehnologija.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju