Savez radio-amatera Srbije > Radio klubovi

Ispiti za radioamatere

<< < (2/4) > >>

YU2CZV:
U četvrtak 29.05. počinje kurs u ARK Mihajlo Pupin.

Više informacija na:
http://www.yu1exy.org.rs/aktivnosti/kurs-za-radio-amatere-operatere-i-konstruktore/

Tempo će biti lagan, tako da ko ne može da stigne ovaj četvrtak može doći neki sledeći, pa da uhvati priključak...

73

YU5DR:
Interesuje me da li postoji propisani vremenski period izmedju polaganja  RA ispita  II-ge  i I-ve klase.Ako postoji koliki je i cime je to regulisano.Hvala unapred.
+73 YU5DR

YU1TA:
Ima li neko priručnike za obuku radio amatera u elektronskom obliku a da su aktuelni sa trenutnim stanjem u radioamaterizmu? Znam da nam je izdavačka aktivnost u SRS "pokopana" ali možda je neko bio entuzijasta pa napravio nešto. Jednostavno i ovo malo ljudi što se zainteresuje za radioamaterizam nema odakle da uči osim žive reči predavača na kursevima.
Unapred hvala.

YU2M:

--- Citat: Ненад Спасић YU1TA  09.06.2014 10:59:06 ---Ima li neko priručnike za obuku radio amatera u elektronskom obliku a da su aktuelni sa trenutnim stanjem u radioamaterizmu? Znam da nam je izdavačka aktivnost u SRS "pokopana" ali možda je neko bio entuzijasta pa napravio nešto. Jednostavno i ovo malo ljudi što se zainteresuje za radioamaterizam nema odakle da uči osim žive reči predavača na kursevima.
Unapred hvala.

--- Kraj citata ---
Ima ON4UN i ON4WW - Code of practicing...  :)

YT1TX:
Na kurs.yu1exy.org.rs imate ispitna pitanja sa odgovorima...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju