Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Poboljšanje pravila foruma

<< < (2/4) > >>

YT1JB:

--- Citat: YT9TP  14.04.2014 10:06:27 ---Potoji li mogućnost da se prvilima foruma jasniej reguliše sadržaj u potpisima poruka.
--- Kraj citata ---
Postoji i to ne samo u potpisu, nego i u telu poruke. Ja ću IO SRS podneti predlog da se to usvoji, a ako se usvoji dopunićemo pravila i zamoliti korisnike foruma da to poštuju.

YT1GTI:

--- Citat: YT9TP  14.04.2014 22:01:09 ---

O cemu se radi i kome su ti linkovi bitni mene mnogo ne zanima. Cim su reklamni, nepristojni su.


--- Kraj citata ---

Jesi li ti pogledao te linkove ? tamo pise sta sam JA uradio za radioamatere poput tebe koji sede kuci i pametuju po tastaturi , i to sigurno nece niko moci da mi ospori ovde , niti ima pravo .

evo ni mene ne interesuje tvoj potpis : http://www.yt9tp.iz.rs  pa nisam digao prasinu oko toga
 

YT1JB:

--- Citat: Vladan Jovancic YT1GTI  15.04.2014 00:10:20 ---Jesi li ti pogledao te linkove ? tamo pise sta sam JA uradio za radioamatere
--- Kraj citata ---
Slažem se da mogu da ostanu linkovi sa radio-amaterskim sadržajima, dakle prvih 5, ali ako predlog na IO SRS prodje, samo poslednji ćeš morati ukloniti.

YT1GTI:

--- Citat: Boban Jovanović YT1JB  15.04.2014 00:18:27 ---
--- Citat: Vladan Jovancic YT1GTI  15.04.2014 00:10:20 ---Jesi li ti pogledao te linkove ? tamo pise sta sam JA uradio za radioamatere
--- Kraj citata ---
Slažem se da mogu da ostanu linkovi sa radio-amaterskim sadržajima, dakle prvih 5, ali ako predlog na IO SRS prodje, samo poslednji ćeš morati ukloniti.

--- Kraj citata ---

Nema problema , drzimo se pravila foruma  ;)

YT9TP:

--- Citat: Vladan Jovancic YT1GTI  15.04.2014 00:10:20 ---Jesi li ti pogledao te linkove ? tamo pise sta sam JA uradio za radioamatere poput tebe koji sede kuci i pametuju po tastaturi , i to sigurno nece niko moci da mi ospori ovde , niti ima pravo .

--- Kraj citata ---

A ti znas sta sam ja uradio? To sto ja nemam potrebu da svima bodem oci ne znaci da sedim kuci i cukam po tastaturi. Ako nista drugo, ono bar imam dvoslovan znak sto samo po sebi znaci da sam nesto radio i to u vreme kada ga je stvarno trebalo zaraditi.


--- Citat ---evo ni mene ne interesuje tvoj potpis : http://www.yt9tp.iz.rs  pa nisam digao prasinu oko toga

--- Kraj citata ---

To je link ka strani sa informacijama o meni kao radio-amateru. Tvoj potpis reklamira tvoju firmu (ako je uopste i registrovana).

A sta je u stvari tvoj problem kada si podryao moj predlog? Nisi na vreme video da se on i na tebe odnosi?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju