Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Prijavljivanje na forum

<< < (4/15) > >>

YT9TP:

--- Citat: Boban Jovanović YT1JB  08.04.2014 01:26:01 ---Forum je nova stvar koja se razrađuje i ja na tome maksimalno radim. Možda čak i preterujem na listama pa me malo i osporavaju, ponekad citiraju, ali znam da ljudi teško prihvataju promene.

--- Kraj citata ---

To je zato sto kositis napadan marketing (da neupotrebim neku težu reč). To se radi suptilnije. Objavi se informacia na forumu a na listi se samo stavi kratk uvod i link ka forumu. Tako moraju da dođu na forum da bi videli celu informaciju a onda će da vide i ostalo.


--- Citat: Vladan Jovancic YT1GTI  08.04.2014 01:57:05 ---Rukovodstvo Saveza radio-amatera Srbije:
Ovi ljudi treba ovde da postavljaju teme a ne ti ili ja !

--- Kraj citata ---

O tome smo već rpičali i zaključak je da sadašnej rukovodtvo SRS ili ne ume ili nema želju da komunicira sa člantvom.

Ne moraju oni da pokreću teme, ali je najosnovnija uljudnost da pružaju informacije članstvu i da odgovore kada neko nešto pita.

Nadam se da će posle Skupštune sve biti drugačije.

YU1PZ:
Ljudi pa gde mene staviste na spisak...ja sam tek od pre 30-tak dana u igri...:)) šalim se malo...
polako sve ćemo da vidimo posle skupštine, mislim da ćemo svi biti zadovoljni,
da probamo da vratimo poverenje članstva u SRS pa onda i države i naroda u naš hobi, kvalitet, i snagu koju imamo...
treba nam samo još jedinstvo... 73!

YT1PRM:
Bobane yt1jb aj vidi proveri Blaza iz nisa Yt1BN se je registrovao na forumu srs jos pre par dana pa me sad zvao ima problem   ne moze da pristupi nema jos uvek povratne informacije od vas da mu je potvrdjena registracija

Hvala yt1prm

YT1JB:
YT1BN je registrovan. Za ovakve prepiske i intervencije koristi privatne poruke foruma, ili mail.

YT1GTI:

--- Citat: Boban Jovanović YT1JB  14.04.2014 00:17:14 ---YT1BN je registrovan. Za ovakve prepiske i intervencije koristi privatne poruke foruma, ili mail.

--- Kraj citata ---

A ******* se registrovao jos pre 4 dana  , i ?   Opet diskriminacija ?


Ako je ovo stvarno ovako , naravno da treba da se javno zale ljudi , a ne na PM , i dopisivanje golubovima pismonosama ...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju