Autor Tema: Dobronamerna i korisna poseta Radio klubu “Novi Sad” YU7BPQ  (Pročitano 15137 puta)

Van mreže YU2M

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 544
    • YU2M radioamateur page
  • Pozivni znak:
  • Operator: Nesa
  • QTH: Pančevo
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Dobronamerna i korisna poseta Radio klubu “Novi Sad” YU7BPQ
« Odgovor #15 poslato: 30.06.2014 22:27:29 »
Citat
Hoćeš da kažeš da je Žika "kupovao" BPQ glasove za predsednika ovim renoviranjem? To bi bio jako prizeman potez ...

Mislim da to nema veze... Koliko sam shvatio, dogovor o pomoći BPQ je pao u martu, a Žika se nije kandidovao u aprilu...  Takodje, izmedju dve Skupštine, pokušao je nešto da pomogne i FJK, koji je u to vreme već imao predsedničkog kandidata. Ne mislite da je računao da će Novobeogradjani glasati za njega, a ne svog kandidata?

Jako mi je neprijatno zbog ovakvih diskusija, jer sada, nakon nekih reakcija u vezi Žikine kandidature, osećam veliku odgovornost, pošto sam i sam podlegao inicijativi nekolicine amatera i nagovorio ga da se kandiduje.

Još se neprijatnije osećam, jer i sam mislim da sam upuštanjem u neke rasprave, umanjio njegove šanse, ali ideja o meni, kao potpredsedniku je došla isuviše kasno, da se iz tog čaprc-divana "elegantno" izvučem. Ambicije su mi bile daleko niže, ali je sticajem okolnosti ispalo ovako.

Mislim da je vreme da se koplja zabodu u zemlju, izbori su prošli, a mi treba da se okrenemo drugim aktivnostima. Lično, dosta sam naučio, budući da sam po prvi put bio u ovakvoj zafrkanciji...
Neko vole boraniju,
neko vole grašak,
a ja siromašak,
volem paprikašak...

Van mreže YT1DR

  • korisnik
  • posetilac
  • *
  • Poruke: 10
  • Pozivni znak:
  • Operator: Đurica
  • QTH: Obrenovac - Zabrežje
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Dobronamerna i korisna poseta Radio klubu “Novi Sad” YU7BPQ
« Odgovor #16 poslato: 01.07.2014 01:13:24 »
Neznam odakle ti to ???? Verovatno neko tvoje misljenje ..... Ja sam samo konstatovao neke pojave .. A providna cela prica od istog kluba dobio zahvanicu i solju... U tom trenutku je komisija je BROJALA GLASOVE ....