Administracija > Pravila ponašanja na forumu

Isključenje sa foruma

(1/4) > >>

YU1VI:
Zbog samovoljnog ponašanja administratora foruma i selektivnog i neopravdanog isključivanja korisnika od strane Izvršnog odbora SRS-a
a bez obrazloženja ja se odjavljujem sa ovog foruma.Sva moja pisanja uklonite sa sajta.

Do nekog novog rukovodstva.

YU1VI Šeki

Administrator:
Odluku o isključenju sa foruma izglasao je IO, tako da nije samovolja administratora. To mogu potvrditi članovi IO i sam predsednik Saveza. Isključenom korisniku, posle više upozorenja da se predstavi, predočeno je da će njegovo isključenje biti na glasanju IO.

YU2M:

--- Citat: Administrator  06.05.2014 22:10:53 ---Odluku o isključenju sa foruma izglasao je IO, tako da nije samovolja administratora. To mogu potvrditi članovi IO i sam predsednik Saveza. Isključenom korisniku, posle više upozorenja da se predstavi, predočeno je da će njegovo isključenje biti na glasanju IO.

--- Kraj citata ---
Uuuuuuffffff, fuj....

YT1GTI:

--- Citat: YU2M  07.05.2014 00:42:43 ---
--- Citat: Administrator  06.05.2014 22:10:53 ---Odluku o isključenju sa foruma izglasao je IO, tako da nije samovolja administratora. To mogu potvrditi članovi IO i sam predsednik Saveza. Isključenom korisniku, posle više upozorenja da se predstavi, predočeno je da će njegovo isključenje biti na glasanju IO.

--- Kraj citata ---
Uuuuuuffffff, fuj....

--- Kraj citata ---

Ja ne znam sta sada da napisem , da moze da stane u par recenica , a da ne bude toliko ruzno i beozbrazno da ne opsujem nesto i da ne prekrsim neko pravilo foruma ...

Tako da cu u sebi ipak da kazem sta mislim , a vecina moze da pretpostavlja ...





Sta mislite o tome da se ovi gosti malo udalje sa foruma ? I oni su anonimni ! Zasto da neki tamo gosti citaju moje poruke kao ne anonimnog clana ?

Dodju gosti , opipaju situaciju , i odu ...

Pretpostavljam da je vecina ovih "gostiju" bila na skupstini ...     

I sta je bilo sa tim glasanjem o izbacivanju clana sa foruma ? Gde je POLL  ? Administratore , radi svoj posao .. pitaj ljude sta hoce  a ne IO , IO dodje i ode , a ljudi ostaju ... Neka glasaju clanovi foruma o izbacivanju !

YT9TP:
Forum je otvoren i citanje je dozvoleno svima. Registracija je ptorebna da bi se pisalo na forumu.

Jel se ti to salis da IO treba da korisiti opciju za glasanjena forumu? Imaju oni efikasnije metode.

To da clanovi foruma glasaju da li ce neko biti izbacen ili ne jos nisam cio da se desilo i na jednom forumu. O tome odlucuje administracija, u ovom slucaju IO.

Ako imas primedbne na njiov rad zna se kako se to resava. Ovo sto radis je kontraproduktivno.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju