Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Održavanje kvaliteta foruma

(1/2) > >>

YU1CF:
Pozdrav

Za svaki forum pa i ovaj je veoma bitno da pisci poruka, "forumaši" pišu što kvalitenije smislene poruke.
Njihov sadržaj treba da bude bitan za sve članove foruma a ne za nekog pojedinog člana.

Uvek treba razmisliti da će poruke (uglavnom) ostati trajno na forumu. I one su ogledalo svakog pojedinog člana.

Poruke tipa:

I ja tebi
Slažem se
Super
Odlično
Upecao sam ribu od 5 kg.

Su potpuno bezvredne. Pisanje radi pisanja.
Takve poruke će biti bez upozorenja obrisane, a članovi upozoreni.

Naravno otvaranje tema kao što su:
"Molim da mi neko pojasni kako se radi MS na 144 MHz" su veoma poželjne, jer će se uvek naći dovoljno dobrih članova liste koji će kvalitetno moći da odgovore i pomognu članu foruma.

Admin2

YT1PRM:
pokusajem da izmenim neke stavke u podesavanju izleda profila  pojavljuje se sledece u zaglavlju stoji 403 a pise 404 nize ispod a izmeniti ili ubaciti nesto u profil na forumu nije moguce vec duze vremena  unazad

 Forbidden

You don't have permission to access /forum/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

YT9TP:
To je već duže vreme tako.

YT5AID:
Milane sta konkretno zelis da menjas?
 Ja sad probah neke parametre i sve se azurira.

YT9TP:
Ja sam probavao da promenim podatke o opremi ali ne ide. Izgleda da je na serveru nešto zeznuti jer umesto daupise promenu, forum priavi gresku sa privilegijama same forum apliakcije.

Skoro su nešto na Veratu menjali pa tako dugo vremena nije mogla ni da se preuzme ažuriran callbook.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju