Administracija > Pravila ponašanja na forumu

Isključenje sa foruma

<< < (2/4) > >>

YT1GTI:

--- Citat: YT9TP-Pedja  07.05.2014 08:39:53 ---
Jel se ti to salis da IO treba da korisiti opciju za glasanjena forumu? Imaju oni efikasnije metode.

Ako imas primedbne na njiov rad zna se kako se to resava. Ovo sto radis je kontraproduktivno.

--- Kraj citata ---

Ma ne pricam o IO , nego o clanovima foruma sto se glassanja tice  .   IO moze da odlucuje dok je na vlasti i to shodno pravilima ( koja je sam prekrsio ) , a sobzirom da nece jos dugo , onda ce se sve te vase "odluke" ponistiti jer nemaju veze sa pravilnikom .

 80 % ljudi bi glasalo protiv vase odluke , i sve bi vam bilo receno ...

Glasanje sam predlozio da bi se clanovi izjasnili , kako je normalno u ovakvim "zatvorenim" zajednicama ...

Isto kao i sto ce predlog statuta da se stavi svima na uvid i raspravu tj glasanje , tako treba i za ovakve stvari .

Oteraste sve normalne ljude sa foruma vasim "radom" , i ja razmisljam o zakljucavanju aktivnosti do novog rukovodstva ( bar javnih , tajne vecere ce biti aktuelne uvek )

YT1JB:

--- Citat: YT1GTI  07.05.2014 11:57:56 ---Ma ne pricam o IO , nego o clanovima foruma sto se glassanja tice  .
Glasanje sam predlozio da bi se clanovi izjasnili , kako je normalno u ovakvim "zatvorenim" zajednicama ...
--- Kraj citata ---

Postoji li bar jedan forum na svetu gde njegovi članovi glasaju za odluke osnivača, vlasnika, moderatora foruma? Ja nisam čuo.
Navedi jednu takvu zajednicu, ili smo mi jedina normalna.


--- Citat: YT1GTI  07.05.2014 11:57:56 ---Isto kao i sto ce predlog statuta da se stavi svima na uvid i raspravu tj glasanje , tako treba i za ovakve stvari .
--- Kraj citata ---

Pogrešna informacija. Na uvid je jedno, rasprava drugo, a glasanje nešto treće. Na uvid će biti svima, članovima i gostima, na raspravu samo članovima, a glasaće samo delegati, predstavnici, ispred svojih radio-klubova, a nikako svi i nikako članovi foruma.


--- Citat: YT1GTI  07.05.2014 11:57:56 ---razmisljam o zakljucavanju aktivnosti do novog rukovodstva
--- Kraj citata ---

Jedva čekam novo rukovodstvo pa da registrujem nekoliko anonimnih pseudonima kao korisničkih imena i postavljam nezgodna pitanja, a i da glasam o svakom predlogu koji lično zatražim da se stavi na glasanje na forumu 8)

YT1GTI:

--- Citat: Boban Jovanović YT1JB  07.05.2014 12:10:33 ---
--- Citat: YT1GTI  07.05.2014 11:57:56 ---Ma ne pricam o IO , nego o clanovima foruma sto se glassanja tice  .
Glasanje sam predlozio da bi se clanovi izjasnili , kako je normalno u ovakvim "zatvorenim" zajednicama ...
--- Kraj citata ---

Postoji li bar jedan forum na svetu gde njegovi članovi glasaju za odluke osnivača, vlasnika, moderatora foruma? Ja nisam čuo.
Navedi jednu takvu zajednicu, ili smo mi jedina normalna.


--- Kraj citata ---

Pogledaj bilo koji forum udruzenja gradjana , pa onda pricaj ... Vidim da nisi ucestvovao na zatvorenim forumima kao ovaj  .

 Drugo forum NIJE vlasnistvo IO , niti je forum vlasnistvo moderatora , niti administratora , forum je vlasnistvo udruzenja gradjana govorim 10-ti put vec . Tvoj je koliko je i moj i Vemicev ...

YT1JB:
Ovaj forum uopšte nije zatvoren. Nije moj, ni tvoj, ali je neko izabran i povereno mu da ga održava. Kad bude drugi izabran, isto to će raditi na svoj način.

YT9TP:

--- Citat: YT1GTI  07.05.2014 11:57:56 ---onda ce se sve te vase "odluke" ponistiti jer nemaju veze sa pravilnikom .

--- Kraj citata ---


--- Citat ---80 % ljudi bi glasalo protiv vase odluke , i sve bi vam bilo receno ...

--- Kraj citata ---

Izgleda da se me pomešao sa nekim,. Ja nisam u IO, niti sam na bilo kojoj funkciji uopšte niti zastupam IO niti se u nekim stvarime slažem sa odlukama IO. Stoga, ne vidim razlog da mene trpaš među njih.


--- Citat: YT1GTI  07.05.2014 12:17:27 ---
--- Citat: Boban Jovanović YT1JB  07.05.2014 12:10:33 ---Postoji li bar jedan forum na svetu gde njegovi članovi glasaju za odluke osnivača, vlasnika, moderatora foruma? Ja nisam čuo.
Navedi jednu takvu zajednicu, ili smo mi jedina normalna.

--- Kraj citata ---

Pogledaj bilo koji forum udruzenja gradjana , pa onda pricaj ... Vidim da nisi ucestvovao na zatvorenim forumima kao ovaj  .

 Drugo forum NIJE vlasnistvo IO , niti je forum vlasnistvo moderatora , niti administratora , forum je vlasnistvo udruzenja gradjana govorim 10-ti put vec . Tvoj je koliko je i moj i Vemicev ...

--- Kraj citata ---

Znaš kako, ovo što ti pričaš nema veze sa vezom. Evo ja sam u forumskom svetu otkako on postoji ovde kod nas, podigao sam, administrirao gomilu foruma raznih namena, član sam velikog broja foruma, i ako neko zna kako funkcioniu forumu ja bi trebalo da spadam utake. Nikad nisam video ništa ni blizu ovome što ti pričaš.

Štaviše ovo što zagovaaš je besmisleno. Ovo j eforum SRS koji je prema Statutu pokrenuo IO SRS i prema Statutu njiem i upravlja. Po Statutu SRS ne postoji nikakav način da pojedinac učestvuje u donošenju odluka. To rade samo i isključivo ovlašćeni predstanici članova i to na Skupštini. Ne vidim razlog zašto bi drugačiej bilo sa fourmom.

Kad se već toliko pozivaš na pravial foruma tamo piše:


--- Citat ---- Svaki korisnik ima pravo na pomoć moderatora i administratora.
Ukoliko korisnik ne može da reši problem bilo koje vrste vezano za forum, a odgovor ne može da pronadje u odgovorima na najčešća pitanja, može se obratiti za pomoć moderatoru ili administratoru foruma. Pomoć može potražiti korišćenjem privatne poruke.

--- Kraj citata ---


--- Citat ---- Zabranjeno je ulaziti u diskusije sa administratorima i moderatorima o gore postavljenim tačkama.
Administratori i moderatori imaju ekskluzivno pravo da uredjuju forum prema sopstvenom nahodjenju i slobodnoj proceni i nisu dužni da daju objašnjenja niti pravdaju svoje akcije i postupke.

--- Kraj citata ---

Prema ovome, ako nisi zadovoljan nekim postupkom administratora, možeš im se obratiti privatnom porukom i pokušati da tako razrešiš problem. Ako to ne ide, onda se moraš obratiti direktno IO SRS, a ako ni to ne pomogne, onda ti ne preostaje niša drugo nego da problem izneseš pred Skupštinu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju