Savez radio-amatera Srbije > Časopis "Radio-amater"

Нови број часописа Радио-аматер

(1/2) > >>

YU1TA:
На сајту СРС доступан је нови број часописа Радио-аматер број 3/2014, наравно у електронском облику.

YT1GTI:

--- Citat: Ненад Спасић YU1TA  14.07.2014 20:11:39 ---На сајту СРС доступан је нови број часописа Радио-аматер број 3/2014, наравно у електронском облику.

--- Kraj citata ---

Ja tamo jedino vidim neki iz 2008 godine pa posle iz 2011 ...  Gde je to tacno ?

YU1TA:
Владо да би видео и преузимао електронско издање часописа мораш да будеш пријављен на сајту СРС односно да си члан СРС, прецизније речено да си платио чланарину СРС.

YT1GTI:

--- Citat: Ненад Спасић YU1TA  15.07.2014 00:41:19 ---Владо да би видео и преузимао електронско издање часописа мораш да будеш пријављен на сајту СРС односно да си члан СРС, прецизније речено да си платио чланарину СРС.

--- Kraj citata ---

Mislim da sam ispunio  sve , a jel treba i neki maticni da upisem negde ?  Lakse mi da odem do Srecka , tu mi je na 500m nego da preuzmem casopis ovako ...

YU1TA:
Тешко је само први пут као и све остало, после је једноставно. Не знам да ли још увек мораш да зовеш Цољу телефоном да би се регистровао на сајт или иде "он лине"?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju