Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Prijavljivanje na forum

<< < (14/15) > >>

Administrator:

--- Citat: YU2M  15.05.2014 19:48:42 ---A gde piše "administratora"?
--- Kraj citata ---

Posle ovoga, nigde:

--- Citat: YU2M  15.05.2014 19:01:36 ---« Poslednja izmena: danas u 19:46:10 YU2M »
--- Kraj citata ---

YU2SMS:
Evo sta mi se desava svaki dan prilikom prijavljivanja na forum od kad sam promenio lozinku koju sam koristio prilikom registracije u Maju mesecu, leta Gospodnjeg proste 2014-te:
svaki put kad unesem korisnicko ime i ispravnu lozinku mene obavezno prebaci na pogresna lozinka formu(ular) pa opet isto otkucam i tek onda me uloguje uspesno.Sigurno iz prve kucam uspesno lozinku(provereno vise puta).Zadnjih dana unesem korisnicko ime pa onda lozinku tipa "hjkhjkgzhfg" posto znam da me nece prihvatiti iz prve pa onda u dijalogu pogresna lozinka unesem iz prve ispravnu i tako se ulogujem. Jel se to desava i drugima ili sam ja naleteo na nekakav bag SMF 2.0.8? Sta da radim? Da idem u profilu na promenu lozinke pa da potvrdim novu/staru, to jos nisam probao, ali sam prvobitnu uspesno promenio i prihvata je ali tek iz druge? U cemu je zvrcka? To mi pre nije smetalo, ali sada posle par meseci vec je malo iritirajuce, da me takva glupost onemogucava da se iz prve logujem, a na svim ostalim sajtovima/forumima mi ide iz prve.
E da, prvu lozinku mi je prihvatao iz prve, samo ovu drugu iz drugog puta.Sta kucaju oni sto su 28 puta menjali lozinke? :)

73 de YU2SMS

YT9TP:
Probaj da obrises history i cookies u veb citacu. Ako si snimio nekad ranije lozinku u veb citacu, onda obrisi i nju.
Ili probaj sa nekog drugog racunara ili probaj drugi veb citac.

YT1PRM:
u googl hrome brisao sam sve resetovao sve odjavljivao nalog svasta pokusavao i nikad ali nikad nije htelo da me loguje , pise mi pogresna lozinka ,

tek kada sam se naljutio i de instalirao g.hrome i iznova ga instalirao i nisam povuko podesavanja on je prihvatio i uso sam normalno

YU1SMA:
Meni tako baguje iako nisam nikada menjao lozinku...uvek moram dva puta da se prijavljujem....do foruma je a ne do kompa. :o

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju