Autor Tema: Sramota...  (Pročitano 37216 puta)

Van mreže YU2M

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 544
    • YU2M radioamateur page
  • Pozivni znak:
  • Operator: Nesa
  • QTH: Pančevo
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #15 poslato: 12.12.2014 08:13:39 »
Misliš ono - Drumovi će poželjet Turaka, a Turaka nigde biti neće.... ( Početak bune na dahije).

Neko vole boraniju,
neko vole grašak,
a ja siromašak,
volem paprikašak...

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #16 poslato: 12.12.2014 12:00:38 »
ovako je izgledalo iz ugla fotografa Viktora LZ1NY

https://plus.google.com/photos/+VictorMarinovLZ1NY/albums/6090170762101561873?banner=pwa

.

a sto se tice zvanicnog dopisa oglasice se kolege iz YU1AHW , naravno da su poslali zvanicni dopis savezu uz to i dobili potvrdu da ce da presednik da ima govor , naravno i pozivnice su prosledjene i na email listu , i email saveza , savez svakako smatra tu komunikaciju zvanicnom , i ako skoro nikad ne odgovara na vazna pitanja

Van mreže YT2EA

  • član SRS
  • posetilac
  • **
  • Poruke: 1
  • Pozivni znak:
  • Operator: Deki
  • QTH: Dimitrovgrad
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #17 poslato: 12.12.2014 13:49:00 »
Postovane kolege radio- amateri,

radio- klub "Dimitrovgrad" YU1AHW je poslao zvanicno putem email-a pozivnicu i program skupa Savezu radio-amatera Srbije(Izvrsnom odboru), gde smo im najavili dolazak Predsednika BFRA sa delegacijom, kao i predstavnika brojnih klubova iz LZ i YU.

Savez smo nakon toga i telefonskim putem obavestili i zamolili sekretara da preduzme nesto po pitanju dolaska nekog od predstavnika SRS-a.

Takodje, danima pre toga smo obavestavali dobar deo clanova Izvrsnog odbora putem slanja pozivnica na njihove licne email adrese, putem direktne komunikacije sa njima putem facebooka, facebook stranice Saveza, radio-amaterskih lista i telefonom.

Nadali smo se do poslednjeg trenutka da ce nam se neko makar telefonski javiti i potvrditi dolazak ili nas eventualno obavestiti o razlozima sprecenosti.

Pozivnicu i program smo poslali na licni email i predsedniku SRS-a.

Skup je najavljen i preko Biltena SRS-a na 3.725 odrzanog 27.11.2014. godine.

NISMO NAZALOST DOBILI NIJEDAN ZVANICNI ODGOVOR NI OD KOGA IZ SRS-a!!!

O POTVRDI DOLASKA DA I NE GOVORIM!!!NIJE JE NAZALOST BILO!

Nisu se setili da nas ispostuju makar nekim pismom, telegramom, dopisom, skype vezom... i na taj nacin zvanicno pozdrave ucesnike skupa i pozele uspesan i srecan rad.

Valjda je to neki osnovni red, prvenstveno zbog gostiju iz LZ. Zar ne?

SAVEZ NIJE POKAZAO INTERESOVANJE ZA OVAKVE INICJATIVE OD ZNACAJA ZA SVE NAS RADIO- AMATERE.

Tematika skupa je slozicete se bila jako interesantna, jer dotice probleme finansiranja i eventualne mogucnosti resavanja tih problema kroz fondove i projekte IPA, Prekogranicne saradnje, EU... bitno i za saveze i za radio- klubove!

Eto, nadam se da sam malo razjasnio...

73 Deki YT2EA

Van mreže YU1SS

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 77
  • Pozivni znak:
  • Operator: Sole
  • QTH: Kruševac
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #18 poslato: 12.12.2014 15:04:44 »
        Pa posle ovoliko poziva i zvanicnih obavestenja, ja ostajem bez teksta, bruka i blam za one koji se prihvatise a pre toga kopase i rukama i nogama da se dokopaju rukovodece funkcije ili clanstva u IO. Medjutim ako se procita tekst u Areni 92 o fabrici za preradu voca PRIMA mislim da je iz Kikinde, nisam siguran, e tu dolazimo do vrlo skakljivih podataka o drgom nam predsedniku Saveza radioamatera Srbije. Gomila krivicnih prijava od Poreske policije i malih akcionara, a sad mi je jasno kako volsebno nestadose prostorije Saveza u Nusicevoj ulici u BGD. I sada se pitam sta je sa cuvenim braniteljima lika i dela milog nam predsednika,na primer Pedja YT9TP nisam bas siguran za pozivni znak, koji je pljuvao po protiv kandidatu uoci junske skupstine.E pa izabrali ste pa sad trpite

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #19 poslato: 12.12.2014 17:48:08 »
Ja nisam branio nikoga pa ni aktuelnog predsednika SRS. Ne da nisma branio nego se nisam nijednom jedinom recju izjasnio u korist bilo kog kandidata. To mozete samo da izmisljate.

Samo sam iznosio vrlo jasne i tacne cinjenice o losim namerama i nemoralu jednog od kandidata, koji je konacno i doziveo debakl na izborima, tako da to nije moglo da ispadne bolje. E sad, to sto ste vi takvi kakvi ste, pa cim neko nije s vama vi ga trpate da je s onim drugima, to je vas problem.

A malo je i smesno vise da stalno papagajisu protiv Saveza jedni te isti, koji cak nisu ni clanovi. Ovo danas je vrhunac, lik koji nije clan, stavise ozbiljno je problematican kao radioamater jer svakdnevno pokazuje da ni zynanjem ni ljudskim kvaltietima nije dostojan licence koju mu je neko poklonio, ne preza od krsenja propisa i zakona, cak mu se privatni biznis zasniva na krsenju zakona, i on poziva na vanredne izbore.

Ima toliko "opozicionara" koji su autoritetniji da proglase takve pozive, a od svih njih nasao se neki takav lik. ;)

Van mreže YU1SS

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 77
  • Pozivni znak:
  • Operator: Sole
  • QTH: Kruševac
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #20 poslato: 12.12.2014 18:25:01 »
           eto meni srece te se ova postenjacina i moralna gromada oglasi. Jeste Pedja, ti si govorio o jednom kandidatu koji nije prosao na junskoj izbornoj skupstini, ali si vrlo perfidno precutao ,,visoko moralne,, kvalitete izabranog predsednika i, ti je jedini razlog zasto sam te prozvao. To sto ti seiris i uzivas u izboru kandidata koji je izabran to je tvoje pravo i to niko nemoze da ti oduzme.  I tacno je da se neizabranom jos uvek sudi , ali po prezukciji nevinosti on je prav i ispravan dok sud ne kaze drugacije, za izabranog se to nemoze reci.          Nego ispljuva me bas domacinski, svaka ti cast. Valjda imam pravo da ti odgovorim. Kao prvo licencu mi ama bas niko nije poklonio, zaradjena je na ispitima, zaddnji je bio polovinom 1973 godine, uspesno polozena ondasnja B klasa i ubrzo dobijen pozivni znak YU1OPN. Toliko o poklanjanju licence, a sada se pitam kakav ja to kriminalni biznis imam, pa koje to zakone krsim jer nemam ama bas nikakav biznis. Pitam da si mozda na terapiji sa nekim tabletama pa ih ne uzimas redovno, popravi to.     Najvaznije nisam i nikada necu biti clan Saveza jer imam odlican radio klub u Krusevcu i zaista nevidim razlog da budem clan saveza.Takodje tvoja velika zabluda je da sam protiv Saveza radioamatera Srbije, to ja takva nudalastina da je glupo uopsta to pobijati, ja sam protiv nekolicine pojedinaca kojima je zinulo da imaju funkciju a zaista nisu sposobni da je vrse.Primer vrhunskog profesionalca je novi sekretar a YU1ZZ koji se stvarno trudi  ali, e to ali, uvek padne knjiga na par slova.      Ovom prilikom te i opominjem da ne vredjas bez osnove i ne iznosis lazi

Van mreže YU1SS

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 77
  • Pozivni znak:
  • Operator: Sole
  • QTH: Kruševac
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #21 poslato: 12.12.2014 18:43:04 »
              A da umalo da zaboravim,ti imas ponajmanje prava da pricas o mojim moralnim kvalitetima, skojim pravom ti mozes tako nesto , to se stvarno granici sa zdravim razumom.Razgovaraj normalno, snagom cinjenica i argumenata apluvacina je izraz nemoci

Van mreže YT2RA

  • korisnik
  • posetilac
  • *
  • Poruke: 16
  • Pozivni znak:
  • Operator: ROLE
  • QTH: BEOGRAD
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #22 poslato: 12.12.2014 18:47:21 »
I

Van mreže YT2RA

  • korisnik
  • posetilac
  • *
  • Poruke: 16
  • Pozivni znak:
  • Operator: ROLE
  • QTH: BEOGRAD
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #23 poslato: 12.12.2014 18:57:52 »
 YU1SS   to se nije odnosilo na tebe vec na  YT1PRM   mnogima su prsti brzi od  pameti
prvo treba dobro procitati  i razmisliti   sta ko napise

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #24 poslato: 12.12.2014 20:28:40 »
pedja nista nezna nego samo nagadja i lupa gluposti ko strosena serpa

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #25 poslato: 12.12.2014 20:31:27 »
pedja je uvek bio tu kao podmetalo da odvlaci paznju na drigu stranu , nije to smisao i naslov teme omasio si predraze dragi , kod tebe je uvek belo crno a crno crveno i nikad te covek za rep nemoze uvati uvek je po tvome ,


REKO SAM TI MILION PUTA PRESTANI DA ME UZIMAS U TA TVOJA PRLJAVA USTA I ...

Van mreže YU1SS

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 77
  • Pozivni znak:
  • Operator: Sole
  • QTH: Kruševac
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #26 poslato: 12.12.2014 21:51:26 »
      YT9TP izvinjavam se

Van mreže YU1OXB

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 131
    • Borina Amaterska Svastara
  • Pozivni znak:
  • Operator: Dr Bora, boraomega, Doca
  • QTH: Cacak
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #27 poslato: 12.12.2014 23:07:12 »
YU1SS   to se nije odnosilo na tebe vec na  YT1PRM   mnogima su prsti brzi od  pameti
prvo treba dobro procitati  i razmisliti   sta ko napise

Ma kome je to vazno.... samo gazi... nabodi ga.... " prosucu ti crevaaaaaa..."
Rodjen sam u Srbiji... od toga cu i da umrem.
----------------------------------------------------------------
Imati prijatelje, to znaci prihvatiti da ima lepsih, pametnijih i sposobnijih od vas. Ko to ne moze da prihvati - nema prijatelja!

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #28 poslato: 13.12.2014 02:19:46 »
Nego ispljuva me bas domacinski, svaka ti cast.

Uopste se nije na tebe odnosilo. Izvini ako je tako izgledalo.

Usput, zamolio bih te da citiras neko to moje seirenje zbog izbora predsednika. Ja se ne secam da sam ikad tako nesto radio. Zadovoljstvo sam izrazavao sam zbog neizbora jednog od kandidata, za koga sam smatrao i jos uvek smatram da bi unakazio ne Savez, nego ceo radio-amaterski pokret.

Sto se tice iznosenja podataka, ja sam iznosio ono sto sam ja znao. O druga dva kandidata nisam znao mnogo pa nisam imao sta ni da iznosim.
« Poslednja izmena: 13.12.2014 02:21:55 od strane YT9TP »

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #29 poslato: 13.12.2014 02:39:30 »
REKO SAM TI MILION PUTA PRESTANI DA ME UZIMAS U TA TVOJA PRLJAVA USTA I ...

To samo tako deluje. Šta ćemo kad si ti do grla u prljavštinama i bezakonju, počev od radio-amaterizma pa do biznisa, pa onda naravno da prljaš sve oko sebe.

Kad se čisti prljavština, ne može čovek da se ne uprlja, ali zato uvek može da se na kraju opere. A prljavština zna se gde završava.


Što se tiče Tog skupa u Dimitrovgradu, naravno da je trebalo neko da se pojavi iz Saveza i to je ozbiljan propust.

Međutim, organizatori su napravili veliku grešku pa su tebe pustili da budeš promoter, tako da je svaka najava skupa najpre bila sačinjena potpuno nepismeno, a i ostavljala je utisak da ti to organizuješ neku trabnge-frange berzu gde ćeš da prodaješ svoju švercovanu robu, pa izgleda da mnogi to verovatno i nisu shvatili ozbiljno.

Čudno mi je a su ljudi iz Dimitrovgrada tebe pustili da im tako upropastiš skup a još je čudnije da te i dalje puštaju da svojim bezobrazlukom i nepristojnošču još više unižavaš to što su napravili, jer preko njihove grbače lečiš neke svoje frustracije, komplekse i očiglednu mržnju.

Kako tebi nije jasno da ti pošto nisi član SRS nemaš ama baš nikakvo pravo da bilo kome iz Saveza bilo šta pridikuješ? Što se ne okaneš i ne baviš se tim svojim prljavim poslovima, a pusti članove Saveza da uređuju Savez i rade onako kako misle da treba.

Ako ti je baš do toga da ispravljaš nešto u radio-amaterskom pokretu, onda radi na sebi, pošto si ti oličenje svega onoga što radio-amater ne sme da bude.