Autor Tema: Sramota...  (Pročitano 45614 puta)

Van mreže S56A

  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 115
  • Pozivni znak:
  • Operator: Mario
  • QTH: Ljubljana
  • Klasa: A
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #45 poslato: 16.12.2014 19:52:06 »
YU1SS napisa: I eto, posle izbora nigde ga nema, ne pise ne javlja se kola idu sve blize nizbrdici a mi, pa nastavljamo da se vrlo uspesno svadjamo.

Ja sam nedavno cuo YU7AV u CQ WW CW i ARRL 10m CW.  SRS to naravno ne opravdava nedolaska u Dimitrovgrad i slabe komunikacije.  Delimicno ih razumem prateci ovu "sramota" debatu.

Odjavljujem se sa ovog foruma i ostace mi u secanju YU1OXB izjava: "nebeska govna".

Van mreže YU2M

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 544
    • YU2M radioamateur page
  • Pozivni znak:
  • Operator: Nesa
  • QTH: Pančevo
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #46 poslato: 16.12.2014 20:00:56 »
O havala Bogu....
Nekako se ovo zemaljsko nije uklapalo medju nas nebeska...
Neko vole boraniju,
neko vole grašak,
a ja siromašak,
volem paprikašak...

Van mreže YU1SS

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 77
  • Pozivni znak:
  • Operator: Sole
  • QTH: Kruševac
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #47 poslato: 16.12.2014 20:51:36 »
        Zaista nisam imao nameru da se oglasavam po ovom pitanju, mislim da je besmisleno, jako je glupo gluvom pevati ali ova pojava u obliku S56A je zaista cudna. Hvala nebesima te se odjavi, nije nikada trebao ni da se prijavi ali uostalom , njegova stvar.  Samo sam hteo da ga pitam a sta mu znaci to sto je cuo 7AV i arrl 10m, pa mogao je da cuje i mene i jos mnoge iz Srbije. Ma on se nigde ne oglasava kao izabrani predsednik saveza, daso ocigledno si pobrkao loncice, i jedino imas za cilj da uneses razdor i neslogu. Gledaj svoja posla i resavaj svoje probleme, nista , apsolutno nista te ne vezuje za Srbiju.  Ja licno mislim da si jako jako los covek, i mislim da ne vredis bas nista.

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #48 poslato: 17.12.2014 11:27:01 »
A vi stvarno verujete da se neće vraćati? :)

Van mreže YU1SS

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 77
  • Pozivni znak:
  • Operator: Sole
  • QTH: Kruševac
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #49 poslato: 17.12.2014 20:25:56 »
       staro pravilo,  svako ima pravo da se krece i da bude kreten

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #50 poslato: 18.12.2014 18:44:49 »
i jos uvek niko od osramocenih da se oglasi ...? SRAMOTA :-[

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #51 poslato: 20.12.2014 01:03:32 »
Ene! Opet ovaj štio nije član a stalno nešto traži? :)

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #52 poslato: 20.12.2014 07:57:41 »
Ene! Opet ovaj štio nije član a stalno nešto traži? :)

PRESTANI DA TROLUJES KAD NEZNAS STA PAMETNIJE DA KAZES

p.s.

9TP jeli to skracenica od TuPson ;-) ;D ;D ;D

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #53 poslato: 20.12.2014 15:06:20 »
Gde li je sad admin da reaguje na ovo vredjanje?

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #54 poslato: 20.12.2014 18:02:37 »
POCECU I ZESCE I CESCE DA TE VRECAM DOK TI NE BUDES PRESTAO DA MENE VREDJAS I PROZIVAS I DA SE PONAVLJAS  :-*

Van mreže YU1SS

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 77
  • Pozivni znak:
  • Operator: Sole
  • QTH: Kruševac
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #55 poslato: 20.12.2014 18:08:08 »
         malo tolerantnijeg ponasanja zaista ne bi bilo na odmet, nemoramo odmah da koristimo teske i uvredljive reci, ovo govorim iz licnog iskustva jer, video sam da na taj nacin nikako ne postizem cilj koji sam imao pred sobom.Rukovodstvo Saveza nije naslo za shodno da se pojavi na skupu u Dimitrovgradu a oni najbolje znaju zasto je to tako.  Mozda ce nekom prilikom biti dat neko saopstenje a mozda i nece, u krajnjoj liniji i nemora. To ipak nije razlog da se prepiremo, hajdemo napred da pokusamo svojim delovanjem da podignemo ugled srpskih radioamatera i na frekvencijama a bogami, i na forumima.

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #56 poslato: 20.12.2014 22:10:30 »
Milane, ako sam te igde vredjao ja sma uvek spreman na kaznu.

Moras nauciti da, kad se javno eksponiras, onda moras da trpis posledice, pogotovo što imas mnogo putera na glavi i ima mnogo toga što moze da ti se zameri sa stanovista postovanaj radio-amaterskog kodeksa i zakona.

Ja verujem da tebi to semta ali tako stoej stvari, radiš stvari koje ne smeju da se rade i to što te ja na to svaki čas podsećam je samo najblaža posledica.

Prestani da radiš te protivzakonite i neradioamaterske stvari pod firmom radio-amatera i ja neću imati razloga da te na to podsećam.

Ovak, samo pokazuješ kkav si lik u stvari i koliko je bezvredno to što ti pričaš.

Ako ti je do ispravljanaj lošeg, najpre kreni od sebe.

Van mreže YU1RA

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 225
  • Pozivni znak:
  • Takmičarski znak:
  • QTH: Beograd
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #57 poslato: 21.12.2014 00:37:47 »
Milane, ako sam te igde vredjao ja sma uvek spreman na kaznu.

Moras nauciti da, kad se javno eksponiras, onda moras da trpis posledice, pogotovo što imas mnogo putera na glavi i ima mnogo toga što moze da ti se zameri sa stanovista postovanaj radio-amaterskog kodeksa i zakona.

Ja verujem da tebi to semta ali tako stoej stvari, radiš stvari koje ne smeju da se rade i to što te ja na to svaki čas podsećam je samo najblaža posledica.

Prestani da radiš te protivzakonite i neradioamaterske stvari pod firmom radio-amatera i ja neću imati razloga da te na to podsećam.

Ovak, samo pokazuješ kkav si lik u stvari i koliko je bezvredno to što ti pričaš.

Ako ti je do ispravljanaj lošeg, najpre kreni od sebe.
za ovo imas "like" od mene

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Sramota...
« Odgovor #58 poslato: 21.12.2014 09:24:16 »
Pedja napisa >>>Moras nauciti da, kad se javno eksponiras, onda moras da trpis posledice, pogotovo što imas mnogo putera na glavi i ima mnogo toga što moze da ti se zameri sa stanovista postovanaj radio-amaterskog kodeksa i zakona.


ti mora da naucis da si ne ljubomoran ako si ljubomoran sto nas prvi APRS u Srbiji radi a tvoj ne , to je tvoja stvar i ako si ljubomoran sto imamao sve vrste repetitora i to vise njih i tu je tvoja stvara , ako si ljubomoran sto sam ja moju licnu opremu stavio na raspolaganje u Sapcu za vreme poplava i u Kladovu za vreme poplava opet je to tvoj licni problem i idi da se lecis

Pedja napisa >>>Prestani da radiš te protivzakonite i neradioamaterske stvari pod firmom radio-amatera i ja neću imati razloga da te na to podsećam.

podsecaj neke tvoje pajtose i samog sebe potseti odakle ti to sto imas i kakao ga imas , nisi ni zznao niti si hteo da se bavisi radioamterizmom zaboravio si na taj hobi , a sad si se probudio pre dve godine i kao da si ti sve najpametniji i naj poznavalčac svega -gde si bio kad si trebao , ne drzi predavanja jer samim tim i ovaj foirum ces da pretvoris kao i ostale gde se ti pojavis s tvojim pametovanjem da te ljudi zamrze i da zaborave na ovaj forum da postoji

ma sta lupas gluposti , jednom sam ti reko vec da samo klucas ko corava koka pa nabode neko zrno

za misljene od par vas kakava sam lik znas koliko me interesuje , mnogo sira masa radioamtera i obicnih ljudi i moja porodica zna kakava sam lik

a vi ste sve ne samo cvece koje merise  ;D

RoRa

  • Gost
Odg: Sramota...
« Odgovor #59 poslato: 21.12.2014 10:28:44 »
Milane, lakše malo. Pokazalo se da imaš punu podršku za ukazivanje na neprimereno ponašanje rukovodstva Saveza povodom okupljanja u Dimitrovgradu. Međutim, to apsolutno ne znači da imaš podršku za SVE ostalo što radiš. Prema tome seti se one stare poslovice:"Zasviraj i za pojas zadeni".
Za mene, administrator i moderator su ličnosti sa različitim ovlašćenjima. Boban je administrator i, najverovatnije, nije ovlašćen i/ili ne želi da cenzuriše postove na forumu. Uobičajeno je da moderatori "uređuju" postove.