HAM radio > Repetitori

RU692

(1/6) > >>

YU1RA:
Bilo bi dobro da YU1TTN sa spiska amaterskih repetitora ukloni "RU692" obzirom da ne radi u amaterskom opsegu, podsecam da je u Srbiji na 70cm amaterski "podopseg" od 432 do 438MHz.

YU1TTA:
Ne vidim razlog zasto, odnosno za koga bi bilo dobro da se skloni ta informacija. Da li repetitor postoji na toj frekvenciji? postoji. Zasto bi se onda uklonilo?

YU1TTN:
Kolega YU1RA hvala na podsećanju o raspodeli opsega.

Ja sa repetitorom RU692, pa i ostalim sa karte, nemam nikakve veze. Sajt je informativnog karaktera gde objavljujem informacije koje mi drugi dostave.


Svako dobro,
Filip YU1TTN

YU1RA:

--- Citat: YU1TTN  25.12.2012 11:58:32 ---Kolega YU1RA hvala na podsećanju o raspodeli opsega.

Ja sa repetitorom RU692, pa i ostalim sa karte, nemam nikakve veze. Sajt je informativnog karaktera gde objavljujem informacije koje mi drugi dostave.


Svako dobro,
Filip YU1TTN

--- Kraj citata ---

Ukoliko je naziv stranice "karta radio-amaterskih repetitora", onda tom RU692 nije tamo mesto.

Pozdrav
Sinisa YU1RA

YT1PRM:
G. sinisa po novom pravilniku i zakoniku evrope u raspodeli su usli na vhf bandu repetitor takozvani r minus 1   145.575-600khz i nov uhf band plan za uhf repetitore gde je sift - 7.600mhz u opseg od 438mhz
kgde to zemlje u okruzenju vec davno primenjuju

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju