HAM radio > Repetitori

REPETITOR R6 BESNA KOBILA

<< < (2/2)

YT1PRM:
I ja sam optimista za resavanje problema smetnji koje poticu iz kablovske televizije , ali nema pomaka u delovanju nazalost

sto se tice promene frekvencije samog repetitora nije bas izvodljivo jer koja god da je to druga frekvencija smetali bi komsijama Makedoncima ili Bugarima pa I nasim repetitorima po Srbiji

R0 ima u vecinu lokalnih gradova kao lokalni repetitor ,
R1 Sofija Vitosa
R2 Kopaonik , I LZ
R3 Tupiznica
R4 Pirot , Jastrerbac , Valjevo , Bjelasica u Crnoj Gori ...
R5 Nis I LZ
R6 bio nekad I sad I niko nije prijavio da smetamo
R7 Makedonija I Jagodina

... sad ce neko da kaze a X pa razmisljam

YT1JB:

--- Citat: YU1VI  12.07.2013 21:10:49 ---DANA 10.07 2013 POSLE DUZEG VREMENA PAUZE...
--- Kraj citata ---

Nemojte pisati velikim slovima. Pročitajte Pravila foruma. Peti stav u grupi "Način pisanja" kaže:

--- Citat ---- Nemojte pisati tekst ISKLJUČIVO VELIKIM SLOVIMA ili naglasavati kompletnu poruku na neki drugi način.
--- Kraj citata ---

YT1GTI:

--- Citat: Boban Jovanović YT1JB  12.04.2014 23:39:10 ---
--- Citat: YU1VI  12.07.2013 21:10:49 ---DANA 10.07 2013 POSLE DUZEG VREMENA PAUZE...
--- Kraj citata ---

Nemojte pisati velikim slovima. Pročitajte Pravila foruma. Peti stav u grupi "Način pisanja" kaže:

--- Citat ---- Nemojte pisati tekst ISKLJUČIVO VELIKIM SLOVIMA ili naglasavati kompletnu poruku na neki drugi način.
--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---

A ti vidi za godinu dana da ga opomenes ... eto koliko rade administratori ...

73

YT1PRM:
Trazi se sponzor za novu prijemnu antenu koja moze da izdrzi vremenske nepokode sneg led i jake udare vetra  za repetitor R6 Besna Kobila Vranje , ili za Duplekser-filter sve predloge i informacije prosledite mi na tel 066/002212 ili na email yt1prm@gmail.com

P.S. dobrodoso je I poklon od saveza

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju