HAM radio > Razno

Kakvih sve likova ima

(1/5) > >>

YT9TP:
Primetim ja danas da jena grupi BiH radio-amatera na FB objavljen jedan clnaak koji ej bukvalno prekopiran sa mog bloga a potpisao ga je Danijel Miletic kao autor. On inace i administrira tu grupu.

Ostavim komentar u koji stavim link na clanak na mom blogu odakle je tekst uzet. Nepunu minut kasnije ja sam banovan iz te grupe.

Poslajem Mileticu privatnu poruku da pitam sto sam banovan i dobijem odgoor:



Ispade da sam ja navodno negde nekoga nagovarao da ga banuje (sto nije istina, niti znam gde je banovan, niti sam igde trazio da bude banovan) i da je on u stvari mene banovao cisto da mi se osveti i da me kao ucenjuje da ako ja isposlujem da tamo negde gde su njega banovali skinu ban pa ce i on meni.

Ovaj ko da ima 13 godina!?!?!?!?!

Ni reci o tome sto je ukrao moj clanak i objavio ga pod svojim imenom.

A ko je taj Danijel Miletic?

Neki lik iz Bosne koji je isplivao iz anonimnosti za vreme predizborne kampanje u savezu. Izgleda da se nekom prilikom sprijateljio sa Zikom YU1PZ, tadasnjim kandidatom za predsednika SRS, pa je gde god je mogao (cak i na ovom forumu) pljuvao protivkandidate i velicao Ziku. Cak je i ovu grupu BiH radio-amatera na FB zloupotrebio za najcrnju pljuvačinu po radio-amaterima u Srbiji i SRS-u.

Ne mogu cudu da se nacudim kakvi su sve likovi infiltrirani u radio-amaterski pokret. Nekad ovakvi nisu mogli ni nos da pomole.

YT1JB:
Ne mogu ni sad. Lako ih se rešiti kad se prepoznaju.

YT1GTI:
A gde ti je slika ukradenog clanka  ? Evo ja ti ne verujem da je ukrao  ...

Tvoje reci :

YT9TP hoces li ti dati neki dokument i kakav valjan dokument za sve tvrdnje i optuzbe koje iznosis ?


Covek je banovan sa foruma u 10:01 , direktan ucesnik u tome je Momcilo Spasenic YU2MS , koi se pravi tosa kao po obicaju  ...


Pa je prepiska u kojoj Danijel njemu preti napisana u 11:23  ... Znaci , NIJE PRVO PRETIO , nego je prvo banovan zbog kako pise tamo  pisanja lose o savezu na forumu i na FEJSBUKU   :o, i gde pise da je to zabranjeno , izneti svoje misljenje ?  Sve sve ali zbog pisanja na Fejsbuku ??? Pa dal ste bre tacni ? :D

Za tvoj info Danijel je cept licencirani radioamater E73DMB  , sto vecina od nas ovde nije jer savez ne sme da izda cept licencu ...


Evo nekih slika , dokaza , nazovi kako hoces :




Gospodin VEC clan Disciplinske Komisije g-dja MOSPA ili sada YU2MS:




Uzgred , svi clanovi foruma sem Gostiju mogu da vide poruke koje je Danijel pisao na forumu i mogu da ocene dali ima ovog gore napisanog od G-dje Mospa ...

73

YT9TP:
Dokaze cu da pokazem kad budem pokrenuo postupak potiv njega.

Ovo ostalo sto pricas ne vidim akkve veze ima s amnom i sto to uopste ovde pominjes? Sta mene briga li je ko njega i gde banovao. Ja sigurno nisam niti sam pozivao da ga bil ko bilo gde banuje. Nisam cak ni ynao da je banovan dok on to nije rekao.

Hvala za info o njegovom pozivnom znaku. Bice od velike koristi, ako je tacan, posto se taj znak ama bas nigde ne pojavljuje, kao da ne postoji. Provericu u njegovoj radio-amaterskoj organizaciji.

YT1GTI:

--- Citat: YT9TP  07.07.2014 12:16:08 ---Dokaze cu da pokazem kad budem pokrenuo postupak potiv njega.

--- Kraj citata ---

Pa sta cekas ?
 Kakav ti je to fazon prozivas coveka ovde na forumu a znas da ne moze da ti odgovori jer je banovan ?


--- Citat: YT9TP  07.07.2014 12:16:08 --- Sta mene briga li je ko njega i gde banovao. Ja sigurno nisam niti sam pozivao da ga bil ko bilo gde banuje. Nisam cak ni ynao da je banovan dok on to nije rekao.

--- Kraj citata ---

Prebaci tastaturu na srpski :) ...

Pa to i kazem , posle sto si saznao da je banovan krenuo si da ga prozivas na svom blogu , i ovde na forumu , znajuci da ne moze da ti odgovori ni na jednom mestu , sto je kukavicki .

I to temu napravis ? Ja ne znam sta radi administrator ovde


 
--- Citat: YT1JB  05.07.2014 11:12:57 ---Ne mogu ni sad. Lako ih se rešiti kad se prepoznaju.

--- Kraj citata ---

Ah da , podrzava te :)   

Pogresno radite brdo stvari ovde na forumu , i zato sve manje ljudi dolazi ...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju