Autor Tema: Prijavljivanje na forum  (Pročitano 77487 puta)

Van mreže YU1TTA

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 135
  • Pozivni znak:
  • QTH: BOR
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Prijavljivanje na forum
« poslato: 12.09.2012 18:06:48 »
Prilikom prijavljivanja na forum odabirom zauvek trebalo bi da ostanu zapamceni korisnicko ime i sifra, ovde nije takav slucaj. Vidite to da sredite. Pozdrav DE YT1BMC

Van mreže YU1TTA

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 135
  • Pozivni znak:
  • QTH: BOR
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #1 poslato: 22.12.2012 18:42:48 »
Korisnik YT1PRM mi je javio da se registrovao, ali da nikako ne moze da se uloguje, i sa promenom sifre ne dobija mail o promeni sifre. Da li neko od administratora moze da kaze u cemu je problem?
« Poslednja izmena: 22.12.2012 18:44:45 od strane YT1BMC »

Van mreže YT1PRM

  • korisnik
  • aktivan korisnik
  • *
  • Poruke: 231
  • 73! svim radioamaterima slusa vas ceo svet
    • www.elektricar.eu
  • Pozivni znak:
  • Operator: Milan Pirocanac Elektrica
  • QTH: Pirot
  • Klasa: 2
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #2 poslato: 22.12.2012 18:48:00 »
evo uspeo sam nekako iz vise pokusaja  :-[

YT1GTI

  • Gost
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #3 poslato: 06.04.2014 16:58:48 »
Jos mi se nekoliko radioamatera zalilo da ne mogu da se registruju na forum sa pozivnim znakom .
Ko je trenutno administrator foruma ?

Van mreže Administrator

  • Administrator
  • aktivan korisnik
  • *****
  • Poruke: 50
    • Savez radio-amatera Srbije
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #4 poslato: 06.04.2014 19:46:02 »
Ja, izvoli.

P.S. Forum do sada ima 188 članova i nijednom od njih nije bio problem registracija, ali ćemo svakako dodati mini uputstvo.

Van mreže YU1ZZ

  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 155
  • Pozivni znak:
  • Takmičarski znak:
  • Operator: Milan
  • QTH: Sevojno
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #5 poslato: 06.04.2014 20:10:35 »
Ja sam od skora na forumu SRS , nisam imao nikavih problema sa logovanjem,
sve je dosta jednostavnije nego voziti PILE - UP od 180 qso / h  na CW :)

Pozdrav za sve forumase, vidim da ima lepih tema i
kajem se sto se nisam ranije prijavio  . Nadam se da ce posle
rekalme administratora na YU0S listi biti sve vise clanova .
One of :
West Serbia CC

YT1GTI

  • Gost
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #6 poslato: 07.04.2014 02:51:29 »
Ja, izvoli.

P.S. Forum do sada ima 188 članova i nijednom od njih nije bio problem registracija, ali ćemo svakako dodati mini uputstvo.

Samo da vidim dali si tu :D ... kontam da li treba odobrenje za registraciju ili ide automatski ?


Van mreže YT1JB

  • Boban Jovanović YT1JB
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 340
  • Pozivni znak:
  • Operator: Boban
  • QTH: Arilje
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #7 poslato: 07.04.2014 09:33:03 »
Treba, čitaj uputstvo  ;)

http://yu1srs.org.rs/forum/index.php?topic=129.0

Inače bismo imali gomilu Indijanaca registrovanih.


Van mreže YT8WW

  • korisnik
  • posetilac
  • *
  • Poruke: 1
  • Pozivni znak:
  • Operator: Pedja
  • QTH: Bajina Bašta
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #8 poslato: 07.04.2014 12:41:18 »
Pozdrav i od mene !
Pedja
YT8WW
One of :
West Serbia CC

Van mreže YT1JB

  • Boban Jovanović YT1JB
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 340
  • Pozivni znak:
  • Operator: Boban
  • QTH: Arilje
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #9 poslato: 07.04.2014 12:44:29 »
Dobro nam došao, Pedja.

YT1GTI

  • Gost
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #10 poslato: 07.04.2014 14:54:32 »
Jacu samo kratko , da se prestavim da ne budem vise u velu tajne jer me je pod predhonim imenom-registraciji YT1PRM Milan Radovanovic Administrator Forum uklonio i izbrisao mnogo postova kad sam bio otvoren i javno prozivao savez ovde na forumu da nista ama bas nista ne ulaze u radio repetitorsku mrezu niti je podrzava niti je obnavlja , a samo ostavio postove koji im odgovaraju.
Jedna tema je bila na 5 stranica foruma , a nakon toga je pretvorena samo na jednu i od 50 replika i odgovora i javnih argumenata Administrator ovog Foruma je sve preuredio obrisao i mene trajno blokirao .

ovim se samo vidi demokratija govora i misljenja i postovanja drugih , i koliko se sadasnje clanstvo saveza samo usmerilo na HF takmicenja i slicne teme, gde ustvari vide finansisku-novcanu  vajdu a UKT i Repetitori i modernizacija -digitalizacija pracenje trendova sirom nas -- za to nemaju sluha to jest pare im se za to ne daju
Administrator ovog Foruma je sve preuredio obrisao i mene trajno blokirao .


Jesi li ti ovaj administrator ?  Mozemo i tebe da menjamo , nije problem ...   Postoji li neki pravilnik za Administratore ?

FORUM postoji za drugacija misljenja , o ovome  iznad sam cuo , i zbog toga sam postovao prvi post ...  Ako nema ruznih i teskih reci , postovi ne smeju da se brisu !

Van mreže YT1JB

  • Boban Jovanović YT1JB
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 340
  • Pozivni znak:
  • Operator: Boban
  • QTH: Arilje
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #11 poslato: 07.04.2014 15:33:34 »
Administrator (sad jedini, a nekad jedan od dva) jesam, a ovaj nisam.

A koji ste to vi koji ste tako moćni da možete svakoga da menjate? Mislim, pitam da vam se obratim da me rešite obaveze pa neka neko drugi gubi sate i sate svog, inače dragocenog i nikad dovoljnog, vremena.

FORUM postoji za drugacija misljenja , o ovome  iznad sam cuo , i zbog toga sam postovao prvi post ...  Ako nema ruznih i teskih reci , postovi ne smeju da se brisu!
Nije baš tako prosto. Predlažem ti da prvo pročitaš Pravila foruma koja je pisao drugi, sad već bivši administrator. Osim ovoga, ne zaboravi da je forum vlasništvo Saveza čiji izvršni organ je IO.

YT1GTI

  • Gost
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #12 poslato: 08.04.2014 01:13:18 »
Administrator (sad jedini, a nekad jedan od dva) jesam, a ovaj nisam.

A koji ste to vi koji ste tako moćni da možete svakoga da menjate? Mislim, pitam da vam se obratim da me rešite obaveze pa neka neko drugi gubi sate i sate svog, inače dragocenog i nikad dovoljnog, vremena.

FORUM postoji za drugacija misljenja , o ovome  iznad sam cuo , i zbog toga sam postovao prvi post ...  Ako nema ruznih i teskih reci , postovi ne smeju da se brisu!
Nije baš tako prosto. Predlažem ti da prvo pročitaš Pravila foruma koja je pisao drugi, sad već bivši administrator. Osim ovoga, ne zaboravi da je forum vlasništvo Saveza čiji izvršni organ je IO.

Nisam ucestvovao u toj raspravi , i ne isplati se sada raspravljati dali je trebalo brisati postove clanova , aOli kazem da to NE PODRZAVAM . vo kazem kao bivsi administrator na serbian.cafe forumu , krstarici forumu , rcfly4um-u , piaggio forumu itd itd ....

Kad kazem mi , mislim na clanove foruma . Kao i svugde u svetu i ovde pokusavamo da unistimo unitarnu politiku u svim sferama zivota , pa i ovde . Ne moze jedan covek da odredjuje samoinicijativno i da brise sta se njemu svidja na forumu , ako to ne podrzava vecina tj ostali . Samim tim ako vecina ljudi sa foruma nije zadovoljna radom Admina , ima pravo da trazi njegovo razresenje .

Ne kazem ni jednog momenta da je lako biti Administrator bilo cega , da se razumemo ... Svaka cast za preuzetu odgovornost .

Vlasnistvo nad sajtom je od saveza radioamatera , i to je lepo ... samo steta sto nema izvrsnog organa da se javi i ucestvuje u temama .

Opet tvrdim da ljudi koji ne ucestvuju u forumu , i nece da cuju za tudje muke i probleme , NE TREBA da budu u IO



Van mreže YT1JB

  • Boban Jovanović YT1JB
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 340
  • Pozivni znak:
  • Operator: Boban
  • QTH: Arilje
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #13 poslato: 08.04.2014 01:26:01 »
Ja sam član IO zadužen za elektronske komunikacije, dakle forum, listu yu0s i sajt, u tehničkom smislu. IO je izvršni organ i donosi odluke koje ja, kao administrator, izvršavam.

Forum je nova stvar koja se razrađuje i ja na tome maksimalno radim. Možda čak i preterujem na listama pa me malo i osporavaju, ponekad citiraju, ali znam da ljudi teško prihvataju promene.

YT1GTI

  • Gost
Odg: Prijavljivanje na forum
« Odgovor #14 poslato: 08.04.2014 01:57:05 »
Ja sam član IO zadužen za elektronske komunikacije, dakle forum, listu yu0s i sajt, u tehničkom smislu. IO je izvršni organ i donosi odluke koje ja, kao administrator, izvršavam.

Forum je nova stvar koja se razrađuje i ja na tome maksimalno radim. Možda čak i preterujem na listama pa me malo i osporavaju, ponekad citiraju, ali znam da ljudi teško prihvataju promene.

Samo da prenesem ovde listu :


Rukovodstvo Saveza radio-amatera Srbije:

Predsednik    Znak
Miroslav Vemić    YT1AA
Izvršni odbor    Znak
Teodor Mrkšić - potpredsednik    YU7AR
Boban Jovanović - potpredsednik    YT1JB
Siniša Radulović (zamenik predsednika)    YU1RA
Ljubomir Raca  YU7RQ
Marko Živković    YT2T
Dejan Grozdanović    YU1AS
Staniša Zaklan    YU7AC
Vladeta Krkić    YU1KX
Sekretar    Znak
Zvonko Colja    YT1WA

Nadzorni odbor    Znak

Nenad Nakić    YT1NN
Zoran Ilić    YU1IZ
Dragan Milošević    YU1KF

Disciplinska komisija    Znak

Slobodan Stojanović    YU1YO
Grujica Zejak    YU5GZ
Zoran Obradović    YU1VG

Ostalo
Predstavnik SRS u IARU R1    Znak

Ivan Mastilović    YU1LA

Predstavnik u HST, ARG radnim grupama IARU R1    Znak
Dušan Ćeha    YU1EA

Generalni menadžer SRS    Znak

Miroslav Ivković    YU1DW

Menadžer za odnose sa javnošću    Znak
Živojin Petrović    YU1PZ
Urednik časopisa    Znak
Srećko Morić    YU1DX
QSL menadžer SRS    Znak
Petar Filipović    YT1WW

Ovi ljudi treba ovde da postavljaju teme a ne ti ili ja !

Oni treba da objasne clanovima sta su uradili za vreme njihovog mandata korisno za radioamaterizam kod nas i kakvi su im planovi za ubuduce.

Ne sirim mrznju niti tome slicno , samo iznosim misljenje velikog broja radiamatera ...



Ima i za to resenje  :)  Napravi temu YUOS LISTA , i onda sa tvog maila  , direktno se tekstovi prebacuju u tu temu , kad god neko posalje mail , pa kad vide kako to lepo izgleda ovde , sami ce preci  ;)