Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Bilo bi dobro omoguciti korisnicima da stave sliku u profil

(1/2) > >>

YT1GTI:
Jer kod mene ta opcija ne postoji ...



Takodje zahtevam smenu dosadasnjeg administratora foruma jer ne radi svoj posao valjano , i pravila primenjuje po sopstvenom nahodjenju ... 

Korisnik YT9TP je takodje dana kada sam ja banovan napisao : "proseravanje i upisavanje " na forumu , negde sam sliku zaturio ... I ja sam banovan na 7 dana dok je njegov post samo obrisan ...

YT1JB:
Ne vidim razlog da ti jedino nemaš ostale opcije profila. Niko drugi se nije požalio. Probaj da obrišeš cache, browser history... I sam si administrator, pa ćeš se snaći.

YT1GTI:
Ne znam kako se to desava samo na ovom forumu , a na 10 ostalih radi najnormalnije iz istog browsera ...

Nece ni sa drugim browserom , i ne pravi se tosa , kad si nesto zabrljao tamo i moras opet Supura da zoves da ti pomogne , ili mene  ... Koga li ces izabrati ?

RoRa:
@YT1GTI
Kolega, spustite malo loptu. Ako i ima razloga za ljutnju to kažite na pristojan i kolegijalan način.

YT1GTI:

--- Citat: YU1RRS  23.07.2014 07:36:34 ---@YT1GTI
Kolega, spustite malo loptu. Ako i ima razloga za ljutnju to kažite na pristojan i kolegijalan način.

--- Kraj citata ---

Ne znate vi kolega da ja to pisem u saljivom tonu , srecom Administrator zna , inace bi opet bio banovan ...

Mada je resio da se igra sa mojim nalogom , al neka , mlad je , naucice  :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju