Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Комуникација са корисницима форума

<< < (2/4) > >>

admint:
Претпоставили смо да је све ово довољно очигледно а и да постоје упутства па нисмо сматрали да је неопходно да дајемо неке посебне инструкције.

На форуму имате у главном менију опцију Помоћ па у њој Профил и у оквиру профила описану опцију Чланство Групе (јесте мало необичан превод).

У суштини, када отворите подешавање свог профила имате у њему опцију за преглед група и ту се налази могућност да се учланите у жељене групе.

У неке групе можете сами да се учланите а за неке групе је потребно да учлањавање одобри модератор те групе. Не очекујте да ће та одобрења бити брза јер још нисмо именовали модераторе на групама (предлози су добродошли), али смо сматрали да је добро да постоји опција да се пријавите сада, па кад буде постављен модератор он ће све то да регулише.

Боје иконица не значе много. Форум инсистира на њима, а нама не играју неку велику улогу. Још увек испробавамо за шта бисмо их употребили.

YU2M:
Pitanje:
Zašto na mom profilu ne stoji član SRS, kad sam poslao scan uplatnice IO.
Pa sam morao sam da uz nickname napišem "drug član"....

YT1JB:
U procesu je dodela članova grupi. Malo strpljenja samo, druže članu :-)

YT1PRM:
sa objasnjenjem na mejlu sam kasnije video sta i kako , i koje su grupe ,

a pitanje je kako i po kom osnovu sam imao dodeljenu automatski grupu APRS i nista vise ?

YT1JB:
Ti imaš mnogo pitanja. Dodeljena ti je znajući da se time baviš. Ako ti ne odgovara, odjavi se iz nje.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju