Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Poboljšanje pravila foruma

(1/4) > >>

YT9TP:
Potoji li mogućnost da se prvilima foruma jasniej reguliše sadržaj u potpisima poruka. Ima korisnika koji potpise zloupotreblajvaju za reklamiranje.

Radio-amaterizam i reklamiranje nikad anisu išli zajendo i neuljudno je da se takve stari dešavaju a pogotovo da ljudi u tome preteruju.

Svoje privatne biznise treba ostaviti po strani kada se ulazi u radio-amaterski svet.

YT1GTI:

--- Citat: YT9TP  14.04.2014 10:06:27 ---Potoji li mogućnost da se prvilima foruma jasniej reguliše sadržaj u potpisima poruka. Ima korisnika koji potpise zloupotreblajvaju za reklamiranje.

Radio-amaterizam i reklamiranje nikad anisu išli zajendo i neuljudno je da se takve stari dešavaju a pogotovo da ljudi u tome preteruju.

Svoje privatne biznise treba ostaviti po strani kada se ulazi u radio-amaterski svet.

--- Kraj citata ---

Podrzavam !!!

YT9TP:
Podrži najpre tako što ćeš iz svoj potpisa da skloniš reklame.

YT1GTI:

--- Citat: YT9TP  14.04.2014 10:51:55 ---Podrži najpre tako što ćeš iz svoj potpisa da skloniš reklame.

--- Kraj citata ---

Mislim da se to ne kosi sa pravilnikom foruma  ;)

Uzgred , da tog poptisa nema , verovatno bi bilo kakav film o amaterizmu gledao samo u trezoru  rts-a  ... Taj sajt je "kriv" za sve sto je napisano iznad ... A inace od reklamiranja na ovom sajtu gde ima 190 ljudi , ubih se od posla ...

YT9TP:
Znam da ne stoji u pravilniku, zato sam i predlozio tu izmenu u pravilniku. Ti si podrzao izmenu a ja sam ond tebe pozvao da tu podrsku izrazis tako sto ces sam da uklonis iz svog potpisa reklamne linkove.

O cemu se radi i kome su ti linkovi bitni mene mnogo ne zanima. Cim su reklamni, nepristojni su.
Kad bismo svi poceli tako da kacimo linkvoe svojih firmi, firmo rodjaka i ostale stvari, onda bi to bio vasar.

Ja jos uvek verujem da su radio-amateri pre svega uljudni i dobro vaspitani.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju