Administracija > Predlozi za poboljšanje foruma

Nova Postavka foruma ???

<< < (2/4) > >>

YT1PRM:
cekaj nije li bio dogovor da u statute izbacite mogucnost direktnih clanova saveza ?

radioklubovi zato I propadaju I gase se , zato sto iz grada gde postoje radioklubovi radioamteri odu I budu direktni clanovi saveza I nema od cega da radioklub zivi-finansira se a sam klub trreba da plati dazbine prema savezu


????

YU2M:

--- Citat ---cekaj nije li bio dogovor da u statute izbacite mogucnost direktnih clanova saveza ?
--- Kraj citata ---

Nije. To je bila ideja alternativnog statuta. Ova garnitura je ( pogledaj diskusije na forumu) vatreni zagovornik ARRLizacije Saveza. Možemo
u skoroj budućnosti očekivati istiskivanje klubova i stavljanje u prvi plan direktne članove. Kao po statutu SRV.

Iskreno se nadam da nisam u pravu....

YT1JB:



--- Citat: yt1prm  03.07.2014 07:36:58 ---cekaj nije li bio dogovor da u statute izbacite mogucnost direktnih clanova saveza ?

radioklubovi zato I propadaju I gase se
--- Kraj citata ---

Dobro jutro. Čitaš li naslov teme na koju pišeš?

YT1PRM:
doborojutro-dobardan a

citam ali I razmisljam NOVA POSTAVKA FORUMA ???

iznad svakog clana na forumu pise neka funkcija te clan srs , te admin , te proveren , ne ne proveren clan sumljiv ,...

a da nije nova postavka izbacila kubove clanove mozda ?

nigde ne videh clan kluba tog I tog

sta je ta skracenica arrlizacija ?

kakao se neke teme odvijaju I kakaoa neke se iste nove teme otvaraju mozda sam pogresio sto ovde postavih to pitanje

ili je u ovoj temi mozda trebalo da cekamo da se napisu imena novih urednika admina moderator ... ovog foruma ?

YU1RA:

--- Citat: yt1prm  03.07.2014 07:36:58 ---
a sam klub trreba da plati dazbine prema savezu


????

--- Kraj citata ---
a kolike su te dazbine prema savezu
??????

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju