Savez radio-amatera Srbije > Vesti iz Saveza

Vesti iz Sveta...

(1/3) > >>

YU1PZ:
(Nisam znao pod koju temu na forumu da smestim ovaj post pa sam otvorio novu...)

Dragi radio-amateri,

Na poziv mojih prijatelja, radio-amatera iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, danas sam bio počastvovan da u svojstvu običnog radio-amatera
budem gost u Savezu radio-amatera UAE (EARS) i da se povodom toga obratim njihovom rukovodstvu, državnicima i radio-amaterima iz mnogih Arapskih Emirata.

Uz prigodno druženje preneo sam im drugarske pozdrave radio-amatera Srbije, predstavio naše takmičarske i ostale uspehe, svakodnevne aktivnosti, zgode i nezgode sa kojima se susrećemo kao i današnji značajni jubilej "Dan radio-amatera Srbije" i 90. godina RA hobija u Srbiji, a posebno im približio naše angažovanje u radio-amaterskoj mreži za opasnost RMZO, vezano za nedavne događaje oko poplava i učešća radio-amatera Srbije u spašavanju građana i pomoći ostalim službama i organizacijama što ih je posebno interesovalo.

Srbija i UAE grade čvrste mostove saradnje u političkom i ekonoskom smislu pa je zaključak svih nas na ovom druženju
da nema razloga da i u radio-amaterskom delu ne idemo ako ne ispred onda makar u korak sa takvom politikom.

U attach je par slika sa pomenutog druženja...

YU1TA:
Svaka čast Žiko.
73

YT1HAJ:
Lepo lepo.

YU5AKI:
Svaka cast!  :)

YT1GTI:
Koliko ovde mutavih usta ima ... Covek ode u svet , predstavi radioamatere Srbije , 114 pregleda a 2 komentara ...

To samo dokazuje kakav ste VI narod a daleko ste od radioamatera i HAM spirita  ...

Evo ocekujem vest da je cenjeni predsednik da otisao i uradio ovakvo nesto ...  Docekacu , samo sutra ...  Zato sto ga imam na papiru , a covek i dalje ne koristi forum za obavestavanje , jer nema nijedan post napisan iako je registrovan ...

Mogao je on da napise , mozda nesto pametno u temi izborna skupstina  ?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju